Začínáme !

23. ledna 2016 v 17:34 | Martin Macek |  Zprávy o činnosti
Úvodem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za aktivní přístup, ochotu a pomoc při rozjezdu tohoto tréninkového centra. Vše snad dopadlo na úvod dobře a snad to naplnilo i očekávání.
Jelikož to tento víkend mám nabité (asi jako všechny víkendy) tak jen stručně. Zbytek snad doplním během zítřka, nebo pondělka.

Počásí k nám bylo ráno milosrdné, zato v poledne byla kalamita.Zamračený

Dnešního zahajovací výuky se zúčastnilo 22 dětí ze 7 šachových klubů a to: Vyškov, Rousínovec, Brankovice, Vacenovice, Kyjov, Ratíškovice a Dubňany. Velmi slušná účast. 5 dětí bylo omluveno a naplno se do dění zapojí na druhém srazu 6.2.2016
Konečný počet dětí by měl být 27, možná 28, což je nad naše očekávání. Více dětí by stejně nebylo možné pojmout skrz vytíženost trenérů. Proto byli jako pomocní trenéři a v případě nemoci některého z nich i jako "supl" jmenování Jirka Neduchal a Martin Londin z ŠK Kvasaco Vacenovice. Mrkající

Děti se už "valí" do jídelny kde probíhala simultánka
Po mém krátkém proslovu si vzal slovo také Honza Slepánek

Jak to tedy dnes probíhalo:
Především musím poděkovat trenérům z Vyškova, že se jim podařilo zajistit pro děti a některé dospěleé šachového velmistra Roberta Cveka, který byl nápomocen při rozdělování dětí do výkonnostních skupin.
Po té si každý účastník přišel k Radce pro připravené testy, které nebyly zrovna nejlehčí a daly dětem zabrat. A nejenom dětem....Úžasný

Dětí jako smetí....Smějící se
Tohle jsou děti z ŠK Ratíškovice. Hrát simultánku proti velmistrovi byl pro ně zážitek
K simultánce se nakonec odhodlal i Jirka Neduchal z Vacenovic

Nakonec se děti rozdělily do výkonnostních skupin, kdy dojde po vyhodnocení testů ještě k malé úpravě. Také se přihlédne k dodatečně vypracovaným testů nepřítomných dětí a 6.2.2016 naplno rozjíždíme naše společné tréninkové centrum.

A to jsou děti při vyplňování testů

Takže musím konstatovat, že se náš "nultý sraz" vydařil a splnil má očekávání. Jak to bude probíhat tzv. na ostro se uvidí až 6.2. Pokud to bude možné, budeme sem vkládat s trenéry různé odkazy na cvičení, které bude nutné doma vyplnit, aby byly dětí lépe připravené. Bohužel centrum nenhrazuje plnohodnotně výuku v klubech a tak to bez domácí přípravy nebude možné zvládat.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 M.Macek M.Macek | 23. ledna 2016 v 18:55 | Reagovat

Zatím jen krátce. Kdo z rodičů či hostů bude mít nějakou přípomínku či podnět, sem s ní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.