Zbývající termíny srazů v tréninkovém centru

28. února 2016 v 18:16 | Martin Macek |  Všeobecné informace


Aby všichni rodiče i děti věděli kdy jsou další srazy, vkládám sem domluvené termíny tak jak to bylo s trenéry a vedoucími mládeže dohodnuto.


Příští tréninkový sraz je 12.3.2016 opět na ZŠ Brankovice - příjezd max. do 08:50

Poslední plánovaný sraz je pak až 30.4.2016 - opět příjezd do 08.50 a opět na ZŠ Brankovice


Vzhledem k tomu, že první sraz byl de facto "nultý sraz" navrhoval jsem, aby se ještě jedne sraz přidal. Peníze v rozpočtu na to jsou. Jen bych chtěl, aby Ratíškovice z toho nevyšly naprázdno, když už zařízují finance, účetnictví a administrativu,chtěl bych tento 5. sraz (ovšem 4. výuková lekce) uspořádat na ZŠ Ratíškovice, ul. Vítězná 701.
Jelkož je 14.5.2016 poslední turnaj ze sériue GP v Rapid šachu mládeže, viděl bych tento sraz asi po tomto turnaji, někdy v červnu. Pakliže by to nevycházelo, (vzhledem k tomu, že v létě budu mít jiné starosti, tak je možné že mi to už nebude časově vycházet), proto by se udělal tento sraz na začátku září, s tím že by v září byly dva srazy.

Jelikož nám skončí I. pololetí, bude se ve výuce pokračovat v měsících září, říjen, listopad a prosinec, kdy bude první rok fungování centra ukončen. Zde všakbude potřeba opět vybrat finance na druhou polovinu 1. cyklu ve stejné výši jako v lednu.

Pak budeme bilancovat, přemýšlet co zlepšit a pokud bude zájem, rozjel by se v roce 2017 další tréninkový cyklus. Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.